Прокурор Ужгорода не позиватиметься проти мера Ратушняка через "хабар" у півмільйона доларів

Прокурор Ужгорода Олександр Стратюк не позиватиметься проти мера обласного
центру Сергія Ратушняка через заяву останнього про вимагання прокуратурою
хабара у півмільйона доларів. На думку правоохоронця, така справа не має
перспективи.

"На жаль, є проблема щодо позивання, - зазначив у коментарі ZAXID.NET Олександр Стратюк, - бо спочатку інформація була запущена в Інтернет, відтак її розповсюдили ЗМІ. Однак автора немає. Звичайно, це є нова технологія пана Ратушняка. Якби це (вимагання хабара, - ZAXID.NET) справді було дійсністю, то Сергій Ратушняк не робив би розголосу на весь світ, а йшов би з відповідною заявою до правоохоронних органів, готував би гроші й разом із правоохоронцями документував би факт дачі хабара".


Довiдка
13 червня на сайті Ужгородської міськради було розміщено заяву міського голови Сергія Ратушняка про те, що прокуратура міста, зокрема заступник прокурора Андрій Малинич, вимагає від нього хабар - 500 тисяч доларів "за припинення цькування міської ради". У заяві також сказано, що "злочинній парочці Стратюка та Малинича не вдасться заробити на Ратушнякові.
Незважаючи на те, що міська рада вже завалена псевдопротестами, листами - погрозами та "вкрай важливими" дорученнями, блокувати її роботу нікому не вдасться. Шантажу Сергій Ратушняк не потерпить".
Також у заяві йдеться про те, що Сергій Ратушняк звернувся з заявою до генерального прокурора України з вимогою терміново розслідувати діяльність заступника прокурора - "мільйонера Малинича та його шефа Стратюка".

17 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
» Всі новини